• +38 (096) 506-08-07
  • avtogazkhm@ukr.net

Діагностика

Розвиток автомобілебудування 21 століття неминуче рухається в бік дедалі більшої комп’ютеризації.

З кожним роком автомобілі оснащуються новими комп’ютерними системами управління, численні електронні датчики розташовані майже у всіх вузлах машини, що в свою чергу робить автомобіль більш надійним, безпечним, комфортним.

Зворотною стороною медалі є складність діагностики і ремонту, для яких потрібно набагато більш технологічне обладнання і все більш висока кваліфікація.

 

Комп’ютерна діагностика електронних систем автомобіля дозволяє за допомогою спеціалізованих приладів (сканерів, комп’ютерних стендів) виявити фактичний стан модулів управління різними системами. Підключившись до блоку управління двигуном, ми маємо можливість вважати і стерти збережені і поточні помилки і простежити за роботою будь-якого датчика або механічного приводу в режимі реального часу.

 

33

Досвідчений фахівець з отриманим показаннями і діаграм здатний виявити не тільки явні, але і приховані неполадки (наприклад, трудноотлавліваемие «плаваючі» несправності, що виникають тільки при певних режимах роботи). За результатами комп’ютерної діагностики виноситься рішення про доцільність ремонту всього агрегату або його частин, заміни датчиків та інших компонентів.

 

 

На ділянці діагностики нашої станції технічного обслуговування проводиться аналіз і перевірка систем управління двигунів, а також Ми пропонуємо наступні послуги:

 

— Повна комп’ютерна діагностика автомобілів будь-яких виробників починаючи з 1995р.

— Професійне обладнання США діагностики TOYOTA, LEXUS

— Комп’ютерна діагностика інжектора;

— Діагностика гальмівної системи і ABS;

— Перевірка електронних систем автомобіля;

— Перевірка додаткових пристроїв автомобіля.

 

Бажаєте замовити послугу?

+38 (096) 506-08-07

Форма зворотнього звязку