• +38 (096) 506-08-07
  • avtogazkhm@ukr.net

Налаштування по корекції палива

1Оптимальним варіантом є регулювання уприскування палива, яке здійснює д ГБО 4 покоління. Вона показує корекцію палива електронним блоком управління, яка відображає у відсотках відхилення показників від норми. Як правило, розглядаються і порівнюються показники MAF або MAP сенсорів і таблиці нормативних значень. Якщо уприскування палива не відповідають встановленим цифрам, то показники відмінні від нуля. Наприклад, автомобіль працює на бензині зі значенням 3мс, а на газі — багатозначно 4 мс. В даному випадку корекція становитиме 33%.

 

2

Сенс налаштування ГБО по паливним корекціям зводиться до зіставлення коефіцієнтів паливної карти таким чином, щоб при різних використовуваних оборотах і навантаженнях, вони не перевищували значення +/- 5 у відсотках.

 

Переваги такого виду налаштування ще і в тому, що він дозволяє не робити підрахунки відхилень в розумі, що дозволяє робити настроювання в режимі реального часу. Тобто під час руху автомобіля ви можете спостерігати карту коефіцієнта і значення паливної корекції. Тут же існує можливість внести правку і стежити за реакцією вашого транспортного засобу.

Бажаєте замовити послугу?

+38 (096) 506-08-07

Форма зворотнього звязку