• +38 (096) 506-08-07
  • avtogazkhm@ukr.net

Шиномонтаж

У комплекс шиномонтажних робіт входить зняття і установка шини на диск. Перед установкою змонтованого колеса на автомобіль обов’язкове балансування. Вона виявляє і усуває нерівномірний розподіл ваги колеса. Шиномонтаж проводять при сезонній заміні, пошкодженні покришок і через кожні 15 тис. Км пробігу. В Україні, в т. Ч. І в Києві послуги шиномонтажу коштують недорого — ціни варіюються в межах 35-160 грн. за колесо і збільшуються в міру зростання діаметра диска.

Іноді при аналогічному діаметрі ціна може відрізнятися на 10-12% для різного матеріалу диска. Вартість шиномонтажу змінюється в залежності від регіону. В Одесі, Харкові мінімальна ціна за колесо 13˝ — 57 грн., В Дніпропетровську — 35 грн.

Шиномонтаж вимагає спеціального обладнання. Якісний шиномонтажний сервіс можуть надати тільки професійні СТО. Обов’язкові роботи при знятті і установці шини:

Мийка колеса необхідна для правильної балансування. Якщо на диску або покришці присутній бруд або сторонні предмети, це веде до зміщення центру ваги.
Балансування — центрування центру ваги очищеного накачаного колеса. На спеціальному стенді колесо розкручується. Індикатори знімають показання і виводять на монітор. Електроніка визначає, яку ділянку диска і вантажем якої маси потрібно посилити, щоб тягар колеса розподілилася рівномірно.
Послуги шиномонтажу: ремонт та вулканізація

Вибоїсті дороги, бордюри, помилки шиномонтажу і розвалу-сходження ведуть до пошкодження гуми. На покришках утворюються здуття — грижі, виникають пробоїни різного виду: порізи, одиночні і здвоєні, типу «зміїний укус», проколи. При порушенні герметичності не потрібно викидати шину. В послуги шиномонтажу професійних автосервісів входить ремонт і відновлення покришок. Кваліфіковані майстри усувають більшість пошкоджень на легкових і вантажних шинах.

Застосовувані СТО методи ремонту залежать від характеру пошкодження. Застосовується Вулканізуючий агент або термічний вплив. В результаті каучук перетворюється в гуму і за рахунок дифузії матеріалів шини і заплатки місце пробоїни надійно скріплюється. Після такого ремонту шина витримує кілька сезонів експлуатації.

Бажаєте замовити послугу?

+38 (096) 506-08-07

Форма зворотнього звязку